Usługi

Lata doświadczenia i zaufanie organów państwowych od 1979 r.
Pozwoliło nam uzyskać jedną z pierwszych Licencji (nr 0004197) w Polsce pracownika zabezpieczenia technicznego pierwszego stopnia.

Klucze mieszkaniowe

Klucze mieszkaniowe to nasza specjalność od początku istnienia firmy, dorabiamy klucze podstawowe oraz te nietypowe, na kartę i bez.

Jesteśmy w stanie dorobić prawie każdy klucz znajdujący się na rynku europejskim. Posiadamy wszystkie autoryzację liczących się firm zajmujących się zabezpieczeniem mieszkań, biur i lokali usługowych.

W przypadku zgubienia ostatniego klucza jesteśmy w stanie na podstawie samego zamka dorobić klucz. W sytuacji zgubienia kluczyka jesteśmy w stanie przekodować dany zamek pod inny wzór klucza.

Klucze samochodowe

Klucze samochodowe z immobilizerem, pilotem,  SMART KEY, dorabiamy, programujemy, kodujemy, odzyskujemy PIN.

Dorabianie kluczy samochodowych w naszej firmie odbywa się przy pomocy maszyn komputerowych pozwalających na nacięcie klucza według ustawień fabrycznych. Takie rozwiązanie zapewnia najwyższą, jakość, odzwierciedlenie klucza wyprodukowanego do konkretnego auta.

Programowanie kluczy w większości autach jest poprzez złącze diagnostyczne co daje pewność że klucze zagubione będą wykasowane ze sterownika silnika. Pracujemy na urządzeniach włoskich firmy Silca, co daje 100 % pewność podczas programowania kluczy „na stole” jak i w samochodzie.

Laserowe dorabianie kluczy

Najnowsza baza maszyn do dorabiania klucz pozwala na bezdotykowe kopiowanie praktycznie każdego rodzaju klucza.

Jesteśmy w stanie dorobić klucz-grot do samochodu na podstawie zdjęcia klucza(wysłane MMS, Mail) ,jest to potrzebne w przypadku kiedy klient jest daleko od warszawy i zależy na czasie,wówczas gotowy klucz czeka na zakodowanie immobilizera wraz z pilotem.

Dorabianie kluczy 24h

W nagłej potrzebie możemy dorobić klucz nawet i 3 rano, oczywiście trzeba wcześniej się umówić abyśmy mogli dojechać do pracy.

Dorabiamy klucze wszystkich typów od najprostszych kluczy patentowych po zasuwowe, sejfowe, specjalistyczne, klucze nawiercane i frezowane.

Klucze samochodowe z immoblilizerem do najnowszych modeli samochodów. Kodowanie kart, immobilizerów i pilotów samochodowych.

Jeśli masz pytania napisz do nas

Jesteś zainteresowany naszymi usługami? Potrzebujesz pomocy?